Про це в ефірі одного з телеканалів заявив голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

За його словами, правоохоронні органи мають дотриматись усіх процедур, тож найближчим часом генпрокурор підпише виправлену підозру. За його словами, у прокуратурі не поспішають, щоб потім під час суду через процесуальні дрібниці справа не розвалилась.

Воно може трохи смішно виглядає, коли всі знають, що його немає в Україні. Але потім адвокати на тих недоліках, ну, не недоліках, а на тих процесуальних моментах, можуть будувати свою позицію захисту. Тому, щоб цього не було, ми змушені дотримуватися таких на перший погляд може і не серйозних, але прописаних у Кримінальному процесуальному кодексі процедур,
– заявив він.

Нагадаємо, Верховна Рада 5 липня дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт депутата від "Волі народу" Олександра Онищенка. Втім, політика вже нема в Україні – він готується до Олімпіади в Австрії.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Онищенка оголосять в державний і міждержавний розшук, якщо він найближчим часом не повернеться в Україну.

Народного депутата звинувачують в організації злочинної схеми щодо махінацій з реалізацією видобутого газу під час спільної діяльності з ПАТ "Укргазвидобування".