"Всім відомо, що на сході України є російські добровольці. Цього ніхто й не приховує. Хотілося б, щоб аналогічну транспарентність проявили й деякі інші країни. Хай наші американські колеги розкажуть, чим займаються у будівлі РНБО десятки американських радників. Хай розкажуть, скільки американських найманців з так званих охоронних підприємств воюють у тисячах кілометрів від своїх берегів", - сказав російський постпред при ООН.

За інформацією штабу Об'єднаних сил НАТО в Європі, на території України перебуває більше тисячі російських військових. Зокрема, військовослужбовці РФ захопили Новоазовськ, ряд населених пунктів Новоазовського, Старобешевського, Амвросіївського районів.

Один із ватажків терористичної організації "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що на боці терористів воює близько трьох-чотирьох тисяч російських "добровольців".

У Росії визнають, що російських солдат під примусом відправляють воювати в Україну. Про це заявила голова спілки Комітетів солдатських матерів Росії Валентина Мельникова.