Про це повідомляє The Guardian.

Читайте також: Чекаю з нетерпінням, – Трамп готовий свідчити у справі про "російське втручання"

Друге "досьє" зібрав Коді Ширер, колишній журналіст, який у 1990-і роки був близький до адміністрації Клінтона.

"У Вашингтоні Ширер вважається фігурою неоднозначною. Консервативні ЗМІ звинувачують його в тому, що він з числа "тих, хто займається брудною роботою" і є представником оточення Клінтона. Докази того, що виборчий штаб Гілларі Клінтон знав про "досьє" Ширера, відсутні", зауважує видання.

Як зазначається, другий компромат на Трампа передав для ФБР у жовтні 2016 року автор першого "досьє" Крістофер Стіл. До нього воно потрапило від американського зв'язкового після того, як ФБР попросило колишнього агента MІ6 надати будь-які документи або докази, які могли б виявитися корисними в проведеному розслідуванні. Стіл заявив, що не може ручатися за достовірність матеріалів із "досьє" Ширера, йдеться у статті.

В обох документах вказується, що Дональд Трамп був скомпрометований під час поїздки до Москви у 2013 році, де він нібито розважався із повіями в п'ятизірковому готелі. В "досьє" Ширера згадується неназване джерело в ФСБ Росії,
– переповідають журналісти.

Щоправда, жодне із тверджень компромату на Трампа редакція The Guardian підтвердити не може.

Читайте також: "Російське розслідування" у США невдовзі закінчиться, – адвокат Трампа

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що Гілларі Клінтон платила колишньому офіцеру британської розвідки зі зв'язками із ФБР Крістоферу Стілу за збір компромату на Дональда Трампа.