Про це він розповів у прямому ефірі 24 каналу.

Читайте також: Ефективність роботи НАБУ: цікавий результат у графіці

Як зазначила журналістка Олександра Дрік, НАБУ зараз отримує "чорний піар" після справи Авакова через те, що цю справу закрили. На що Ситник зазначив, що ця справа стосувалася самої верхівки.

"Тоді було багато звинувачень в нашу сторону, що ми зробили все з політичною складовою. Найбільша хвиля протистоянь почалася після того, як САП закрила справу Авакова, оскільки єдиний підозрюваний відшкодував збитки на 5 мільйонів гривень. Відразу після цього почався штурм НАБУ, участь в якому приймали діючі працівники поліції", – сказав Ситник.

З нами неможливо домовитися. Як показав час, це можливо зробити в Спеціальній антикорупційній прокуратурі. Особисто для мене не зрозуміло, чому прокурор пише, що достатньо доказів для направлення справи в суду, а потім ця справа закривається. Очевидно, що туди хтось втрутився. З нами такі моменти не проходять, тому відносно нас і ведеться так звана піар-війна,
– заявив директор НАБУ.

За його словами, наразі єдиний спосіб повернутися до цієї справи – це скарга заявника, зокрема Центру протидії корупції. Тому що всі можливі скарження Бюро вже використало, а позицію детективів НАБУ прокурори не підтримують.

Нагадаємо, напередодні Артем Ситник заявив, що активність ГПУ для себе вважає компліментом – НАБУ ефективне, тому корупціонери і бояться. Проте, якщо підозру йому таки вручать, то до відсторонення від посади готовий.

Відео інтерв'ю з Артемом Ситником в програмі "Справа детектива" з Олександрою Дрік