Ще у січні 2023 року Держбюро розслідувань в одному територіальних центрів комплектування Львівської області зловило начальника, що брав гроші за надання незаконних послуг. Згодом в Офісі генпрокурора розповіли, на якому етапі розслідування.

Дивіться також ВАКС розглянув апеляцію Насірова: що буде з ексглавою фіскальної служби

Що відомо

Як пишуть журналісти, станом на 12 травня начальник Яворівського районного територіального центру комплектування і соціальної підтримки у Львівській області відсторонений від посади.

Окрім того, зазначимо, що таке ж рішення було ухвалено щодо виконувачки обов'язків голови військово-лікарської комісії (ВЛК) цього ТЦК.

Про це йдеться у відповіді Офісу генпрокурора на наш запит. Там зазначили, що солдат-водій Яворівського районного ТЦК та СП залишився на своїй посаді. Досудове розслідування триває,
– написали у ЗМІ.

Дивіться також ВАКС розглянув апеляцію Насірова: що буде з ексглавою фіскальної служби

Інші деталі

  • Зазначимо, що до цієї схеми також причетний водій начальника. Він отримав 3 тисячі доларів США за вчинення незаконних дій. Йому також оголосили про підозру правоохоронці.
  • Водночас очільниця ВЛК вигадувала фіктивні захворювання та видавала довідки про тимчасову непридатність військовозобов'язаних до служби.