Про це він сказав журналістам на виставці озброєнь Eurosatory під Парижем. Якщо "Національне об’єднання" отримає владу, Макрон втратить контроль над внутрішнім порядком денним, включно з економічною політикою, безпекою, імміграцією та фінансами, що вплине на допомогу Україні.

Дивіться також F-16, які США передадуть Україні, будуть розміщені на її території, – Білий дім

Барделла виступив із категоричною заявою

За його словами, ризик ескалації реальний, а тому він не буде надсилати Україні ракети великої дальності, які дозволять бити по території країни-агресорки.

Я хочу, щоб Україна мала у своєму розпорядженні боєприпаси та обладнання, необхідні їй для утримання фронту, але моя червона лінія не зміниться, тобто надсилання техніки, яка може мати наслідки ескалації у Східній Європі,
– пояснив французький політик.

Ба більше, він виступив проти ідеї президента Франції Еммануеля Макрона стосовно відправлення західних військ в Україну, зокрема, йдеться про французьких військових.

Водночас Барделла заявив, що він дотримуватиметься зобов'язань Франції перед її партнерами, зокрема щодо збільшення витрат на оборону.

Нагадаємо, Макрон наголосив, що відправлення французьких інструкторів до України не є ескалацією. Ці дії є цілком легітимними.