І цю безглузду ідею диктатора, захопити Донеччину до 15 вересня, прокоментував радник Офісу Президента Олексій Арестович. Він зауважив, що невдовзі слід очікувати на активізацію російських військових.

Читайте також Кадирівці намагаються наступати біля Зайцевого та Майорська: тривають бої

На ключових напрямках ворог активізується

До "захоплення" Донецької області залишилися лічені дні. Тож до 15 вересня спостерігатиметься сплеск активності ворога, адже він прагнутиме виконати план, поставлений путіним.

Залишилося два тижні. Це означає, що ці гаврики активізуються, і вже активізувалися на деяких напрямках. Тож вони спробують виконати задачу, поставлену перед ними. Вони її не виконають безумовно,
– наголосив Арестович.

І хоч досягнути відповідної цілі ворогові точно не вдасться, спокійно на фронті не буде. Арестович переконаний, що найближчими днями спостерігатиметься посилення боїв.

Неспокійно буде на кількох напрямках

Радник Офісу Президента зауважив, що бої активізуються на кількох напрямках. Це незмінні Бахмутський, Авдіївський, а також Мар'їнський. Там же, швидше за все, використовуватимуть той самий 3-й армійський корпус. Але не виключено, що російських військових приберігатимуть.

Спочатку ж можуть кинути бійців з "днр" та "лнр". Хоча, підкреслив Арестович, там зараз катастрофічна кадрова криза. Щоб було чіткіше зрозуміло: у формуваннях псевдореспублік залишилося від сили 10% кадрового складу.

Про наказ путіна захопити Донецьку область до 15 вересня повідомили у Генштабі. Відповідну інформацію озвучив під час брифінгу заступник очільника Головного оперативного управління Олексій Громов.

Водночас не варто забувати про стратегічне командно-штабне навчання "Восток-2022". Воно має стати основним заходом підготовки російських військ. Причому активна його фаза розпочалася 1 вересня, а завершиться вона 7 числа.

Відомо, що під час цих навчань основну увагу зосередять комплексному застосуванню наземного та повітряного компонентів. Бійці "другої армії світу" враховуватимуть досвід як війни в Україні, так і в Сирії.

Варте уваги – Арестович розкрив плани путіна на зиму: дивіться відео