Так стверджує депутат від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Лещенко у блозі на "Українській правді".

Він згадав деякі деталі кадрового зростання Наливайченка. Зокрема, глава СБУ був пов'язаний із Валерієм Хорошковським (бізнес-партнером клану Фірташа-Льовочкіна на телеканалі "Інтер"), Сергієм Бондарчуком (керівником УкрСпецЕкспорту часів Ющенка та кумом Юлії Льовочкіної, який зараз оголошений Інтерполом у розшук).

Так само забули, як у березні 2009 року слідче управління СБУ порушило кримінальну справу про 11 мільярдів кубометрів газу Фірташа. Того самого газу, який Фірташ за часів Януковича-президента та Хорошковського в СБУ благополучно собі повернув – навіть з відсотками,
— нагадав Лещенко.

Також нардеп переконує, що має докази того, що Наливайченко використовував посаду глави СБУ для зведення рахунків з комерційними конкурентами Фірташа.

"Зокрема, ідеться про бізнесмена-громадянина США, якому рішенням СБУ було заборонено в'їзд до України. Прізвище цієї людини я не маю права розголошувати публічно, оскільки воно міститься в документах під спеціальним грифом", — повідомив політик.

Читайте також: Порошенко хоче змінити Наливайченка на свою людину, — політолог

"Сталося це 25 липня 2014 року, коли бізнесмен прилетів до "Борисполя", а співробітники Державної прикордонної служби відмовили йому в перетинанні кордону України, без повідомлення причини для заборони. Насправді, американському громадянину було відмовлено у в'їзді, оскільки Фірташ захопив одне з підприємств громадянина США, а Служба безпеки допомагала олігарху усунути конкурента", — розповів Лещенко.

За його словами, сам американський громадянин, про якого згадується у цій історії, звернувся до членів Конгресу США в зв'язку із забороною на в'їзд до України. Один із депутатів нижньої палати американського парламенту планує відвідати Україну, щоб порушити питання на політичному рівні.

Як відомо, скандал з Наливайченком і корупційними схемами в ГПУ набрав таких обертів, що сьогодні главу СБУ можуть і звільнити. Сьогодні, 16 червня, Наливайченко має з'явитися на допит в Генпрокуратуру.