Про це повідомила кореспонлентка в ефірі 24 каналу.

Читайте також: Напад на активістку Гандзюк: відоме ім’я підозрюваного та опубліковане його фото

Підозрюваний Микола Новіков – 40-річний херсонець, який мешкає неподалік місця злочину. Чоловік раніше був судимий за крадіжку. Прокуратура звинувачує його у скоєнні нападу на Катерину Гандзюк на підставі показів свідків, які бачили його біля будинку напередодні.

На момент злочину у нього був вимкнений телефон. При затриманні у нього знайшли закордонний паспорт.

Сестра підозрюваного все заперечує. У суді вона запевнила, що її брат має залізне алібі: він був з родиною у момент злочину на морі. Свідчення жінки суд до уваги не взяв, оскільки вона є близькою родичкою.

Новікову дали державного захисника. Феміда постановила помістити Новікова на 60 діб під варту без права внесення застави.

Нагадаємо, 31 липня у Херсоні облили сірчаною кислотою Катерину Гандзюк – відому активістку та керівницю справами виконавчого комітету Херсонської міської ради. Жінка зазнала 30% опіків тіла.
Поліція розслідує напад на Гандзюк як замах на вбивство та розглядає три версії скоєння злочину: службова діяльність потерпілої, активна громадська позиція та побутові конфлікти.
Наразі Гандзюк перебуває на лікуванні в Київському опіковому центрі, і 3 серпня їй зробили першу операцію. Також 3 серпня затримали імовірного нападника на активістку, це 39-річний житель Херсона Микола Новіков.