Про це пише журналіст The Washington Post Ендрю Рот у своїй статті.

"Це почалося, коли російський президент Володимир Путін звинуватив Київ у зверненні до "тактики терору", після того як Росія заявила про взяття в полон українських диверсантів у Криму. Український президент Петро Порошенко привів війська в бойову готовність і попередив про те, що країна, можливо, буде змушена ввести воєнний стан і провести мобілізацію, якщо конфлікт на сході країни або в Криму посилиться", – нагадав автор.

За словами експертів, напруженість досягла найвищої точки з моменту підписання так званих мінських угод у лютому 2015 року.

Читайте також: Експерт розповів, чому Путін "перекинув шахову дошку"

У статті йдеться, що на тлі підйому насильства на Донбасі, українські чиновники припускають, що Росія може скористатися майбутніми військовими навчаннями під назвою "Кавказ 2016" як прикриттям для військових дій проти України.

"Аналітики українського уряду згадують, що навчання послужили відправним пунктом для військового вторгнення в 2014 році, як і російські навчання, які проводилися перед війною з Грузією в 2008 році", – пише The Washington Post.

Як відомо, 19 серпня президент Росії Володимир Путін прибув в окупований Крим. На півострів глава Кремля приїхав для проведення оперативної наради з членами Ради безпеки РФ.

Під час наради він оголосив мету "провокацій", які начебто планували українські спецслужби.