Про власне одужання сам Вадим Новинський повідомив у своєму фейсбуці.

Цікаво Несподіване рішення Кремля: з ексрегіонала з коронавірусом Новинського зняли санкції

Сьогодні отримав негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19. Після проведеного обстеження висновок лікарів однозначний: я абсолютно здоровий,
– заявив депутат.

Він подякував усім, хто підтримував його у цей час – молитвами та добрим словом. Крім того, побажав швидкого одужання й іншим хворим.

"Бажаю якнайшвидшого одужання всім, хто також захворів і сьогодні теж бореться з коронавірусом", – написав Вадим Новинський.

Що відомо про Вадима Новинського?Його справжнє ім'я Вадим Малхасян, а сам він є відверто проросійським політиком. Що й не дивно, зважаючи, що він етнічний росіянин. Українське громадянство з барського плеча російському бізнесмену у 2012 році надав Віктор Янукович.

Він відомий своєю прихильність до Російської православної церкви і ненавистю до Православної церкви України. У 2018 році він з охоронцями вивіз з Києва митрополита УПЦ МП Агапіта, оскільки він хотів взяти участь у процесі об'єднання церков.

Про коронавірус у Новинського стало відомо ще 15 квітня. Серед імовірних причин – відвідування Києво-Печерської лаври та її настоятеля Павла у час пандемії.

коронавірус у Верховній Раді, хто захворів
Хто ще з депутатів захворів на коронавірус / інфографіка 24 каналу