Таку думку висловив народний депутат України від "Народного фронту" та очільник Комітету ВР з питань культури та духовності Микола Княжицький, передає "Обозреватель".

Читайте також: Для них війни не існує, – відомий український письменник обурився заявою Данилка

За його словами, українські артисти, які їздять в умовах війни виступати в Росію, є колаборантами та діють точно не в інтересах власної держави.

"Але ми повинні говорити не тільки про артистів. Ми бачимо, як величезна кількість російських банків і підприємств продовжують працювати в Україні, а також викачувати кошти з України. З моєї точки зору, це ще гірше", – підкреслює парламентар.

Крім того народний обранець зауважив, що Україні потрібно зробити все, щоб в умовах війни максимально скоротити контакти з країною-агресором, однак до цього питання потрібно підходити комплексно.

"Це повинно стосуватися не лише артистів, а й також бізнесменів, підприємців, в тому числі і людей мистецтва, кінорежисерів, які в умовах війни співпрацюють з агресором", – наголошує депутат.

На його думку, щодо таких осіб потрібно вживати законодавчі інструменти.

Читайте також: Російська гастролерка дала концерт у Києві та готується підкорити Одесу

Доцільно буде запроваджувати проти них санкції. Законодавчо це повинно робитися комплексно. Оскільки хтось із українських патріотів-артистів засуджує тих колаборантів, які їздять туди виступати. Хтось із українських патріотів-підприємців засуджує ті російські фірми, які корумпують в тому числі українську владу та продовжують витягати гроші з українців. Таких людей, які страждають від цієї несправедливості співпраці в умовах війни в різних професіях – дуже багато,
– констатував Княжицький.