Законопроект №3688 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2016 році" підтримав 251 народний депутат.

Прийняття цього законопроекту було важливим для подальшого голосування за бюджет на 2016 рік.

Голова комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна повідомила, що до озвученого 22 грудня проекту закону внесли додаткові зміни.

Одна з пропозицій — збільшення ставки акцизного податку на спирт, спиртові дистиляти та спиртні напої щодо чинних на сьогодні на 50%, на пиво на 100%, на вина, крім вин натуральних виноградових — на 100%.

Специфічні ставки акцизного податку на тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну, а також мінімальне акцизне податкове навантаження і сплату акцизного податку з тютюнових виробів пропонується збільшити на 40%,
— заявила Южаніна.

"Розділ 2 прикінцеві положення законопроекту пропонується доповнити новим пунктом, яким передбачити, що Кабінет міністрів встановлює мінімальні оптово-відпускні та роздрібні ціни на тютюнові вироби, тютюн, та промислові вироби тютюну", — додала вона.

Нагадаємо, сьогодні народні депутати мають намір прийняти державний бюджет на 2016 рік.