Раніше сайт "24" з посиланням на нардепа Сергія Лещенка повідомляв, що Наталію Поклонську все ж не позбавляли українського громадянства.

Сам ж "прокурорка" на своїй сторінці у Facebook на це відреагувала.

Читайте також: Опальна Поклонська відзначилася гучною заявою щодо подій Євромайдану

"Дивуюся "турботі" депутатів Верховної Ради України та їхньому "небажанню розлучитися" зі мною. Тішить, що здоровий глузд бере своє, і депутат, висловивши недовіру Генеральному прокурору України, його перевіряє ще раз", – підкреслює вона.

Водночас зрадниця стверджує, що вона має лише одне громадянство – російське.

За її словами, справді, як зазначено у відповіді Державної міграційної служби України, на яку посилається Лещенко, закон про громадянство ні нею, ні кримчанами не порушувався.

Крім того Поклонська запевняє, що всі кримчани в установленому законом порядку вийшли з українського громадянства та на підставі проведеного "референдуму", а також Федерального Закону РФ №4 отримали громадянство РФ (понад 2,5 мільйона громадян, які проживають в Криму та Севастополі).

"До відома депутата, який хвилюється за моє громадянство, скажу, що народи Росії та України – неподільні. Ми – один народ, століттями разом! Можу побажати депутатам Верховної Ради України розібратися зі своїм американським громадянством", – додає вона.