Про це 24 каналу повідомив радник глави МВС Віктор Андрусів. Він припустив, для чого насправді Росія влаштовує в невизнаному Придністров'ї провокації.

До теми На кордоні з невизнаним Придністров'ям посилюють фортифікаційні та оборонні споруди

Готують місцеве населення

Думаю, що цілі російських провокацій в Придністров'ї спрямовані на місцевих жителів. Так населення готують до війни та оборони,
– заявив Андрусів.

На його думку, зараз в Придністров'ї Росія розглядає тільки оборонні дії. Саме тому там вже заблокували всі дороги з України бетонними блоками.

"Вважаю, якби вони хотіли наступати, то такого б не робили. Такі провокації мають на меті мобілізувати місцевих, щоб вони були готові оборонятися", – додав радник.

Фантазії Путіна

За його словами, Росії зараз пробити сухопутний шлях до невизнаного Придністров'я через Україну – це фантастика. Утім, такі наміри в них залишаються, оскільки ми багато разів переконувались, що Володимир Путін любить вірити у нездійсненні речі. Як, до прикладу, взяти Київ за 3 дні.

"Ніхто не може заборонити Путіну вірити в ці ілюзії. Зрештою, я навіть радий, що він плекає такі нісенітниці, оскільки це має погані наслідки для його стратегії у війні в Україні", – додав Андрусів.

Андрусів розповів, навіщо Росії підпали в невизнаному Придністров'ї: дивіться відео


Ситуація в невизнаному Придністров'ї: останні новини

  • Сьогодні, 13 травня, у Тирасполі зареєстрували 2 надзвичайні пригоди. У невизнаній республіці Придністров'я заявили, що там невідомі нібито намагалися підпалити нафтобазу та військкомат.
  • Влада невизнаної квазіреспубліки так званої "ПМР" заявила, що невідомі, які намагалися влаштувати підпали, пересувались на авто з іноземними номерами. Утім, на яких саме не повідомили.
  • Речник голови Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук зазначив, що Придністров'я залишається територією, звідки можна очікувати провокацій. Тож українське командування дало відповідні накази, аби посилити контроль в цьому напрямку.