На ролик звернула увагу журналістка Марина Данилюк-Ярмолаєва і написала про це на своїй фейсбук-сторінці.

До теми Скабєєва не противник: Кравчук заступився за пропагандистку Путіна і сказав, що поважає її

До Дня Незалежності випустили ролик із маніпуляцією -- що наш суверенітет то є помилка. Що треба було не підтримувати самостійність. Що життя в совецькому союзі уберегло б нас від війни з Росією, Чорновола, Ющенка, Зеленського,
– написала журналістка.

Про що йдеться у ролику

  • Починається відео з того, що жінка із рожевим шаликом на шиї вдумливо дивиться на пропор України і пригадує, як голосувала на референдумі 1991 року про Незалежність.
  • Опісля починаються кадри у реверсному русі: Зеленський, який вітається із людьми на інавгурації і підстрибує до натовпу, Порошенко за трибуною у чорних рукавичках, війна на Донбасі і постріли.
  • Відтак події повертаються до Революції Гідності, промови Януковича, Помаранчевої революції і аж до винесення прапора у залу Верховної Ради Чорноволом.
  • Наприкінці молода білява дівчина з рожевим шаликом голосує за Незалежність і з'являється заставка "Наша (не) залежність, оповита чорним серпанком.

Марина Данилюк-Єрмолаєва підкреслила: на телеканалі Мураєва часто з'являються прокремлівські гості. Однак Нацрада нібито цього не бачить, а СБУ – байдуже.

Серед новіших меседжів каналу, пише журналістка, зокрема підтримка Лукашенка.