Перший президент розповів про ефір на федеральному кремлівському каналі "Россия 1" в інтерв'ю Дмитру Гордону, повідомляє 24 канал.

Дізнайтесь більше Леонід Кравчук дав інтерв'ю російській пропагандистці Скабєєвій

За що Кравчук поважає Скабєєву

Гордон запитав політика, чи вдалося йому "покласти на лопатки" пропагандистку Скабєєву під час ефіру наприкінці липня цього року, на який його запросили. Леонід Кравчук відповів, що це не та людина, яку б він хотів поставити на місце під час публічної дискусії.

Ба більше, Кравчук сказав, що поважає Скабєєву та не вважає її противником, на відміну від російського президента Путіна. Він запевнив, що ніколи "не піде в словесну атаку на журналістів".

Вона (Скабєєва, – 24 канал) – енергійна, наполеглива, емоційна. Мені було приємно чути, як вона говорить,
– уточнив Кравчук.

Він також порівняв журналістів із "розвідниками, які ходять по тонкому лезу ножа". За ними, мовляв, стоять мільйони людей.

Кравчук похвалив Скабєєву: дивіться відео

Дивіться уривок з інтерв'ю, де Кравчук жартує зі Скабєєвою:

Хто така Ольга Скабєєва і чи можна її називати журналісткою

  • Телеканал "Россия 1" – відомий своїми пропагандистськими та антиукраїнськими заявами. Не в останню чергу, завдяки українофобці Ользі Скабєєвій. Завдяки своїй манері ведення телепередач, вона отримала прізвисько "Зливний бачок".
  • Скабєєва неодноразово називала українських військових вбивцями та садистами, а саму Україну та її історію "непорозумінням". У глузливій манері пропагандистка висловлювалась і про Голодомор в Україні та Революцію Гідності.
  • Водночас Скабєєва активно перекручує будь-які факти та не соромиться озвучувати відверті фейки, роблячи це, вочевидь, на догоду Кремлю.