Я не знаю, яка по закінченню війни буде наша армія у світі в рейтингах, але артилеристи наші однозначно найкращі. ТОП 1. При інших рівних умовах їм рівних нема. Нема.

Читайте також що дасть Україні ленд-ліз

Герої

Але контрбатарейна робота, то насамперед війна калібрів, відстані та розвідки. Подобається нам, чи ні, але є факт.

У ворога перевага як в кількості, так і в номенклатурі. І в БК теж. І в БПЛА теж. І в ракетах теж. І в літаках.

Тому в тих умовах, в яких працює наша артилерія, я можу впевнено казати, що ніхто більше не здатен працювати краще. Бо це самохідники 93 бригади після ефективної роботи по ворогу, майже добу при постійному контролі з неба двома-трьома "Орланами", ганяла батарея "Ураганів". Тільки зупинились – "прильоти". І так весь день.

Але відірвалися і вже зранку знову насипали по наступаючим росіянам. Чому не б'ють ворожі "Урагани"? Бо дивимось про перевагу в ракетах та літаках. Хоча, чому не б'ють?

Всі працюють

Он нещодавно батарейка "Градів" під керівництвом легендарного з часів ДАПа "шквалу" в результаті рейдових дій, майже по тилах пройшлася на піднасипала російським "урагальникам", які розверталися для роботи по наших військах.

І таких прикладів – море. Кожного дня. Сотні. Просто ми дивимося фотографії знищеної на марші та при наступі російської техніки і просто не розуміємо, яка за всім цим стоїть робота.

Тому не ставте дурних питань. Всі працюють. На межі можливостей. А часто за межею.

Чому Росія історично краде все українське – дивіться відео: