Письменник, публіцист та громадський діяч Ростислав Мурзагулов розповів 24 Каналу, що такий сценарій уже давно відомий в кулуарах. Дочки Путіна стали надзвичайно впливовими, особливо це стосується Єкатєріни.

Дивіться також Чому Путін заговорив про зміну ядерної доктрини Росії та куди веде "спіраль ескалації"

Чому правління Єкатєріни буде коротким

Мурзагулов зазначив, що Єкатєріна Путіна усіма командує в Кремлі. Має зв'язок з новообраним головою міністерства оборони Росії Андрєєм Бєлоусовим. Про це ж сама заявляла на форумі в Пітері.

Тобто вона відкрито пишається, що "я ніхто, і звуть мене ніяк. Я проста дівчина, але дружу з Андрєєм Бєлоусовим та багатьма іншими. Я виступаю, а ви всі заглядаєте мені в рот, бо знаєте, хто я така. Попри те, що, на думку Путіна, я всього лише "ця жінка",
– сказав письменник.

Про її сестру, Марію Путіну, чимало людей розповідали як про пристойну людину, як на диво. Вона жила у Європі, була заміжньою за голландцем та щасливою у статусі "середнього європейського бюргера". Марія нікуди не рвалася, їй подобалося займатися наукою.

Цікаво Найближча людина Путіна і новий Берія: хто такий Алєксєй Дюмін і чи стане він наступником царя

Проте "папочка" розпочав війну проти України, через що їй довелося повернутися у Росію й стати на бік путінського режиму, виконуючи усі завдання. З огляду на психотип Марії, на думку Мурзагулова, вона не зможе стати наступницею Путіна.

Натомість про її сестру в кулуарах кажуть, що "це наша майбутня цариця". "Краса" цієї ситуації у тому, що нічого в Путіна з цим не вийде, він просто не встигне. Його ненавидять занадто багато людей у всьому світі – і всередині Росії, і поза нею,
– наголосив публіцист.

"Величезна черга стоїть, щоб знести голову будь-якому наступнику Путіна, коли він спробує передати владу. Якщо Путіна не буде в живих, я не заздрю цій Єкатєріні. Це буде коротке правління. Його спроба очевидна, але вона приречена", – констатував він.