Туристи застрягли на острові Занзібар, що належить Танзанії. Через несправність літак не міг вилетіти до України, а всі його пасажири вимушені ще на декілька днів затриматися в екзотичній країні.

Нагадаємо Ночують на вулиці: українські туристи застрягли на Занзібарі через зламаний літак – фото й відео

Ухань vs Занзібар

Настя Зінченко опинилася однією з тих 190 осіб, які застрягли і не можуть повернутися в Україну. Вона сама написала про це в інстаграмі і нагадала минулорічну історію. Дівчина зазначила: ця пригода набагато простіша, та й зараз вона не одна, а з коханим. З ним вона, до речі, познайомилася саме через невдалу спробу евакуації.

Як багато хто вже помітили, це цікавий збіг. Без пари днів рік пройшов з нашого знайомства. І за збігом обставин – історія дає своє відлуння і зараз. Але нас тепер двоє, а Мішель у батьків. Трохи простіше вже, скажіть?
– написала Настя.

Настя пригадала історію знайомства: Максим Соколюк, який наразі є головою Державної міграційної служби, сам зателефонував Насті, прочитавши її історію у ЗМІ. Він зазначив, що спробує допомогти, однак нічого не пообіцяв, пише Настя у своєму пості.

Що відомо про відмову в евакуації Анастасії Зінченко?


19 лютого дівчина не змогла вилетіти з епіцентру коронавірусу – китайського Уханя, оскільки посольство України не дозволило їй забрати додому свого собаку.

У соцмережах Анастасія Зінченко зазначила, що зібрала всі необхідні документи і передала їх у посольство, але дипломати їй відмовили. Дівчина розповідала, що китайська сторона не погодила вивіз тварини.

Джерело: 24 канал

До теми Голова ДМС Максим Соколюк закрутив роман з українкою, яка відмовилась летіти з Уханя без собаки

Туристи застрягли на Занзібарі: головне

  • Близько 190 українських туристів застрягли на Занзібарі через несправність літака.
  • За інформацією компанії SkyUp, яка мала доставити туристів додому, рейс PQ 6972 не вдалося здійснити за розкладом з технічних причин.
  • В авіакомпанії кажуть, що протягом 13 – 15 лютого ведуть переговори з авіаційними органами країн, щоб отримати дозволи на проліт у їхньому повітряному просторі.
  • Через те, що зараз на острові високий сезон, авіакомпанії не вдалося одразу забезпечити туристів комфортним проживанням.