Зінченко в інстаграмі розповіла, що після 3-місячного карантинного режиму в Ухані вона прилетіла літаком з Китаю до Білорусі. Вже звідти дівчина на авто приїхала в Україну.

Напередодні Українка з собакою, яку не евакуювали з Уханю, добралась додому: фото

Водночас українка наголосила, що Білорусь ніякого стосунку до її повернення не має. Справа у тому, що країна не закривала кордони через пандемію коронавірусу і продовжує приймати рейси з Китаю.

зінченко настя з собакою ухань
Дівчина розповіла історію повернення / Скриншот з інстаграму

Анастасії вдалося повернутися з собакою, як вона і планувала. Дівчина скористаласч паспортом, який у лютому подавала на евакуацію.

зінченко ухань собака китай
Анастасія повернулася разом із собакою / Скриншот з інстаграму

На початку березня Зінченко скаржилася, що про неї всі забули. За її словами, історія лише на якийсь час стала гучною, а потім ситуація навіть погіршилась.

Що відомо про відмову в евакуації Анастасії Зінченко?19 лютого дівчина не змогла вилетіти з епіцентру коронавірусу – китайського Уханя, оскільки посольство України не дозволило їй забрати додому свого собаку.

У соцмережах Анастасія Зінченко зазначила, що зібрала всі необхідні документи і передала їх у посольство, але дипломати їй відмовили. Дівчина розповідала, що китайська сторона не погодила вивіз тварини.