Попри це, сама Наталія Гуменюк спростувала інформацію про своє звільнення з Сил оборони, водночас у військових органах підтвердили: її все ж звільнять. Усе, що відомо про ситуацію зі "звільненням" Наталії Гуменюк – читайте у матеріалі 24 Каналу.

Дивіться також Просимо інформаційної тиші, – у ЗСУ заінтригували заявою про великі успіхи на Півдні

Гуменюк виклала пост і змінила місце роботи у фейсбуці

На своїй сторінці у фейсбук Наталія Гуменюк відповіла на численні коментарі українців, які переживали через те, що капітан зникла з інформаційного поля наших засобів масової інформації.

Коли попереду багато цікавого ... а хтось там вангував, що Гуменюк усьо... правда в тому, що Гуменюк дійсно фсьо по Силах,
– написала вона.

Попри це, на своїй фейсбук-сторінці капітан 1 рангу вказала нове місце роботи – у пресцентрі Морської охорони у Державній прикордонній службі України.


Гуменюк змінила своє місце роботи у фейсбуці / Скриншот 24 Каналу

Крім того, на сайті Держприкордонслужби зазначено, що Наталія Гуменюк обіймає посаду помічника начальника регіонального управління з питань взаємодії із засобами масової інформації Регіонального управління Морської охорони в Одесі.


На сайті ДПСУ є контакти Гуменюк і її посада / Скриншот 24 Каналу

Капітан прокоментувала своє можливе звільнення

У коментарі журналістам 24 Каналу Гуменюк наголосила, що її пост неправильно інтерпретували, і їй наразі "все по силах". Таким чином вона відповіла на закиди про те, що її кар'єра буцімто закінчилася.

Крім того, на питання, чи продовжує вона працювати у Силах оборони, вона відповіла, що продовжує обіймати цю посаду. Вона також зазначила, що продовжує виконувати обов'язки у пресцентрі.

Подібний коментар Гуменюк дала й журналістам "Радіо Свобода". Капітан уточнила, що телеграм-канали неправильно інтерпретували її інформацію, і що наразі їй "все по силах", тобто все до снаги і вона все витримала. Таким чином вона нібито спростувала свою заяву про звільнення з Сил оборони Півдня.

Виданню "Детектор медіа" капітан також пояснила, що вона лише зазначила, що "очолила Об'єднаний координаційний пресцентр", але спитала, з чого взяли, що вона "вже його не очолює".

До того ж на питання журналістів, чи лишається вона при своїх посадах, Гуменюк сказала – "абсолютно".

У військових органах кажуть протилежне

Журналісти Суспільного також розповіли, що раніше у коментарі Наталія Гуменюк заявляла, що її переводять у підрозділ Морської охорони Держприкордонслужби України. Однак згодом кореспонденти оновили свій допис, вказавши, що також неправильно інтерпретували її слова.

Водночас у Суспільному, з посиланням на два джерела у Генштабі й Міноборони, сказали, що Наталію Гуменюк звільнять з посади очільниці пресцентру. Імовірною причиною такого рішення назвали те, що "вона забагато на себе бере", зокрема мовиться про обмеження, які вона накладає на роботу журналістів.

До того ж журналістам "РБК-Україна" співрозмовники розповіли, що капітана 1 рангу перевели на "інший напрямок" діяльності.