Про це під час прес-конференції у Києві повідомив позафракційний нардеп, представник ВО "Свобода" Андрій Іллєнко, інформує "Інтерфакс-Україна".

Він наголосив, що заради спільної мети свої зусилля вирішили об’єднати одразу три націоналістичні організації: ВО "Свобода", "Національний корпус" та "Правий сектор".

Читайте також: В ЄС бідкаються, що американські санкції зашкодять не лише Росії: список компаній

"Основну частину цієї акції ми почнемо реалізовувати з вересня. Ми вже звертаємося до всіх українців із закликом разом закінчити це неподобство. Якщо влада цього не хоче робити, все в свої руки має взяти громадянське суспільство", – заявив нардеп

Іллєнко запевнив, що їхня кампанія буде скерована проти російського бізнесу

Ми не збираємося робити українців заручниками ситуації. Народ повинен бути готовий до наших акцій. Вони будуть абсолютно мирними,
– зазначив він.

Ще один нардеп, представник "Національного корпусу" Олег Петренко зазначив, що на сьогодні немає чіткого списку компаній, чию діяльність активісти планують блокувати.

У "Нацкорпусі" закликали українців брати участь у обговореннях на відповідних сторінках у соцмережах, зокрема, на сторінці "Чорний список" у Facebook.