Таку заяву зробив російський опозиційний політик Олексій Навальний у ефірі телеканалу "Дождь".

"Безумовно, там є наші війська, безумовно, там є збройні групи, які підтримуються з Росії безпосередньо", – підкреслив він і додав, що присутність російської армії на Донбасі багаторазово визнавали, зокрема, і ватажки "невизнаних республік".

Читайте також: Навальний про Майдан: Це було не насильницьке повалення влади, а насилля

Як зауважив опозиціонер, вони (терористи – "24") прямо говорять, що без російської підтримки, без російських військ вони не можуть воювати.

"Якщо я стану президентом, я виконаю Мінські угоди. Їх вимагає виконати від нас світ, їх вимагає виконати Україна... Я виконаю російську частину Мінських угод і передам контроль над кордоном. Є Мінські угоди, вони є підписаними – перша і друга. Ось їх потрібно виконати і з цього почати. І з цього почнеться, я сподіваюся, почнеться нормалізація взаємин з Україною", – наголосив політик.

Водночас Навальний вважає, що через дії Путіна Росія отримала в особі України державу, де 40 мільйонів осіб ставляться до РФ вороже і "будуть ставитися до нас так ще довгі роки".

Читайте також: Що думають про візовий режим з Україною жителі Москви

Крім того опозиціонер зазначив, що після виведення російських військ більшій частині жителів Донбасу необхідно надати амністію та гарантії, що вони не піддаватимуться незаконним репресіям.

Виконання Мінських угод – це не така річ, що ми завтра зробили, і вони виконалися. Звісно, повинен бути міжнародний контроль, повинен бути міжнародний миротворчий контингент, потрібні механізми, які дозволять уникнути різанини та помсти з того чи іншого боку. Я ж не кажу про те, що я підписав Мінські угоди, і настав рай на Землі. Розпочнеться складна процедура, всі порушуватимуть перемир'я, всі будуть на один одного звалювати, буде пропаганда. Ну війна є війна, але тим не менше цей процес можна почати, тільки виконавши Мінські угоди,
– підсумував росіянин.