Про це пише відомий письменник і блогер Петр Немировський.

На этой неделе политические события развиваются с бешеной скоростью. То, что тянулось годами и держало в напряжении весь...

Posted by Peter Nemirovskiy on 16 липня 2015 р.

Цього тижня досягнули "історичної" домовленості з Іраном, після чого "президент Обама несподівано розкланюється перед Путіним і заявляє пресі, що він, мовляв, вкрай здивований такою конструктивною позицією Росії, без чого угода з Іраном була б неможлива, а у США з Росією сьогодні практично немає ніяких серйозних розбіжностей для співпраці".

Відтак, "розблокований" Іран в обмін за допомогу в боротьбі з ІГІЛ почне купувати у Росії нові ракети. Така угода, вважає блогер, — найбільший міжнародний договірняк.

Україні ж, переконаний Немировський, буде "виламувати руки" вже не лише Путін, але і його "старий-новий друг Обама", аби якомога швидше зам'яти "українське питання", зняти з Росії санкції і почати "робити бізнес по-старому".

Нагадаємо, під час телефонної розмови з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель, Президентом Франції Франсуа Олландом та Президентом України Петром Порошенком Путін вкотре заявив: вимагає, щоб Київ пішов на діалог з терористами на Донбасі.