Таку думку висловила представник штату Огайо в Конгресі США Марсі Каптур в інтерв’ю ТСН.

За її словами, американський Президент занепокоєній втратами, які понесла Україна, однак йому потрібен час, аби прийняти рішення про надання зброї.

Я справді не можу говорити за нього. Але дуже важливо: Україна демонструє своє бажання запевнити світ, що в її військових частинах немає тих, хто опинився там завдяки російському урядові, що немає витоку інформації. Ми, як країна, допомагаємо українській армії тренуватися, і відтак вояки знають, як зустріти ворога навіть з голими руками. І я думаю, що Президенту треба дати ще трішки часу,
— вважає Каптур.

Вона впевнена, що Обама швидко прийме рішення.

"Я думаю, цей час спливе дуже швидко. Я цього ранку з усіма своїми колегами підписала листа від комітету з питань співпраці з питань оборони до Президента. Ми просили його посунути розклад, який би розклад він не мав в голові, щоб просто зараз таки дозволити відправку", — додала конгресмен.

Нагадаємо, раніше американські конгресмени — республіканець Родні Фрілінґгайзен і демократ Пітер Вісклоскі — звернулися з листом до Президента США Барака Обами з проханням істотно збільшити допомогу Україні.