Хот-дог від Тимошенко

Соціальні мережі підірвало відео, як Юлія Тимошенко вирішила стати "ближчою до народу" за 2 тижні до голосування на президентських виборах. Вона похвалилася покупкою хот-дога на одній з автозаправок неподалік від Слов'янська у Донецькій області.

Читайте також: Священик з Львівщини зняв кліп-пародію на пісню KAZKA "Плакала": потішне відео

Юзери одразу висміяли Тимошенко за такий піар-хід та розкритикували її. Соцмережі згадали про "бідну" декларацію кандидатки та засумнівалися, чи дійсно активна прихильниця здорового харчування Тимошенко взагалі їла куплений хот-дог.


Реакція соцмереж на хот-дог від Тимошенко


Користувачі мережі кепкують над Тимошенко і її хот-догом

Їхав в Астану, приїхав у Нурсанджелес

Столицю Казахстану Астану перейменували на Нурсултан. Таким рішенням казахи вирішили увіковічнити колишнього президента країни Нурсултана Назарбаєва, який 19 березня пішов у відставку.

На цю подію бурхливо відреагували користувачі соціальних мереж. Юзери висміяли перейменування казахстанської столиці. Так, дехто жартома називає місто Нурсултанджелес.

Путін в Криму з глузду з'їхав

Президент Росії Володимир Путін 18 березня вирішив приїхати до анексованого Криму. З такої "важливої" нагоди російські силовики влаштували "велике прибирання" на півострові - вичистили дороги від автомобілів і людей, закрили магазини і навіть громадські туалети.

Читайте також: Головний слідчий Росії з допомогою лупи намагався "знайти Путіна" на екрані ноутбука

Користувачі соціальних мереж не оминули увагою інцидент, та відреагували хвилею саркастичних коментарів:

– "Диверсії, знаєте, бувають різні",
– "Вата від щастя навіть обіс*атися не зможе",
– "Очищають від людей – дикуни до*бані",
– "Не місто, а стійло для овець",
– "Воно летить в колонію?".

Окрім того, Путін під час візиту до окупованого РФ Криму відзначився грубими заявами щодо української влади та заявив, що російський і український народи нібито ніколи не сварилися. Під час такої промови глава Кремля вирішив продемонструвати і знання української мови.

Щоправда, нормально сказати українську фразу Путіну не вдалося, тому його мова нагадала користувачам соцмереж відому "азірівку".