Відповідний допис з’явився на його сторінці у Facebook.

За його словами, активістам Євромайдану для координації власних дій достатньо було лише таких соцмереж, як Twitter i Facebook.

"Думаю, мало хто про VK чув і в Тунісі, Ємені, Єгипті та інших країнах "Арабської весни", – додав політик.

Також він нагадав, як три роки тому засновник соцмережі "Вконтакте" Павло Дуров особисто зізнався, що розлучився зі своєю часткою соцмережі через те, що в грудні 2013 року ФСБ зажадала передати особисту інформацію організаторів груп Євромайдану.

Читайте також: Портников дав пораду Собчак після її "хамського" зверення до Порошенка

"Соромлюся запитати, а є десь в мережі посилання на звернення Ксенії до Миколи Патрушева або Володимира Путіна з вимогою припинити це неподобство. Я щось не бачив", – підкреслив нардеп.

Не оминув колишній журналіст увагою і коментар Ксенії Собчак щодо учасниці від Росії на Євробаченні-2017 Юлії Самойлової.

"Юлія Самойлова, напевно, чудово співає, але, соррі, порушила закони і Конституцію нашої країни, у якої Кремль насильно урвав шматок території. Або пані Собчак щиро думає, що де-небудь у Великобританії, США або Іспанії за незаконний перетин держкордону зустрічають на червоному килимі і нагороджують за сміливість?" – зауважив представник БПП.

Також Найем наголосив, що в Україні є достатньо журналістів і експертів, які регулярно та компетентно розкладають весь масштаб проблем економіки, корупції, судів тощо.

Натомість з Росії, на його думку, всі найкращі критики або втекли до Лондона, або плазують на Федеральних каналах, або, як наприклад, сама Собчак, змушені перебиватися інтернетом.

"І наостанок. Свою непокору українці, на відміну від росіян, вважають за краще демонструвати не в соцмережах, а на барикадах і в окопах. І, як у вас прийнято виражатися, якщо треба буде, повторимо", – резюмував народний обранець.

Нагадаємо, ведуча телеканалу "Дождь" Ксенія Собчак напередодні записала відеозвернення до президента Петра Порошенка, в якому, зокрема, розкритикувала закриття в Україні російських соцмереж "ВКонтакте" та "Однокласники".