Про це повідомила прес-служба НАЗК.

Декларацію Богдана Дубневича перевірять за 2016 рік. В НАЗК вказують, що "проведення повних перевірок розпочинається за інформацією, яка стосується конкретного суб’єкта декларування та містить фактичні дані або твердження, що можуть бути перевірені".

Читайте також: НАЗК вимагає пояснень від високопосадовця Нацполіції щодо отримання дорогого подарунка

Ймовірно, рішення НАЗК було прийнято на підставі повідомлення про корупцію, яке надійшло від журналістів ZIK. Стосувалося воно скандального закладу "Панська чарка" (ТОВ "Глинянська Вежа"), яке перебуває у співвласності Тетяни Дубневич, але не було внесено у декларацію її чоловіка народного депутата Богдана Дубневича. Що можна вважати порушенням правил декларування доходів осіб, уповноважених на виконання функцій держави.

Ресторан "Панська чарка" став відомим після того, як у середині жовтня у ньому отруїлися люди. У наступні дні кількість постраждалих, які звернулись за допомогою до лікарів після відвідин закладу зросла до 18 осіб. Станом на 20 жовтня кількість отруєних зросла вже до 25 осіб, а перевіряючи органи знайшли у роботі закладу ряд порушень. 25 жовтня стало відомо, що причиною отруєння людей став золотистий стафілокок, який було виявлено у продуктах та у працівників закладу. Нещодавно заклад знову відновив роботу.

Читайте також: Як одіозні депутати "Блоку Петра Порошенка" наживаються на "Укрзалізниці"

Від самого початку ресторан пов’язували з дружиною народного депутата Богдана Дубневича Тетяною та партнером сім’ї Дубневичів Тарасом Колодієм. Та виявилось, що цей бізнес не задекларований, так само, як і ТОВ "ДЖЕБ", відомий, як ресторан "Дель Песто" у Львові. Також у їхній спільній власності є ресторан "Грушевський" (ТОВ "СІНЕМА ЕНД ДЖАЗ") на проспекті Шевченка у Львові, який єдиний з трьох ресторанів Тетяни Дубневич внесений у декларацію її чоловіка.