Адже, за словами парламентаря, з таким обмеженням не все так просто. Про це Разумков заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

До теми Комендантська година у Києві: чи розглядає влада столиці її введення

Він пояснив, що для введення комендантської години потрібно оголошувати надзвичайний стан. Аби це відбулося, потрібен відповідний указ президента.

Після цього засідання Ради, це досить непростий процес. Дуже б не хотілося, щоб навіть у зв'язку з COVID-19 ми були змушені піти на такий захід,
– зазначив Разумков.

Напередодні міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов підкреслив, що запровадження комендантської години, як і всеукраїнських обмежень, влада поки не розглядає.

Водночас очільник МОЗ Максим Степанов також запевнив, що таке питання наразі не обговорюється. Ба більше, зауважив він, це не обговорювали й ніколи раніше.

Разумков про надзвичайний стан

Раніше голова Ради допустив, що в Україні можуть ввести режим надзвичайного стану через ситуацію з COVID-19. Проте така пропозиція повинна надійти від Кабміну.

Вже після цього, згідно з правовою процедурою, її розглядає президент України й після цього підписує указ про її запровадження. Далі – за цей документ голосує парламент.