Новину повідомив Олександр Камишин – голова правління Укрзалізниці. Він розповів, що обстріл пошкодив будівлю депо. Водночас наразі станція та депо продовжують роботу.

Зауважте Обстріл дитсадка в Станиці Луганській: у мережі з'явилось моторошне відео наслідків

Працівники станції і депо не ушкоджені. Зараз обстріл припинився, станція та депо продовжують роботу, оцінюємо пошкодження. Такі дні нагадують, що ворог близько,
– заявив Камишин.

Він також подякував усім працівникам Укрзалізниці, які сьогодні працюють біля лінії розмежування. За словами Камишина, у них – "залізні нерви".


Бойовики обстріляли залізничну станцію / "Залізні_зміни"

Снаряд влучив у дитсадок

  • Вранці 17 лютого окупанти обстріляли з артилерії Станицю Луганську.
  • Один зі снарядів влучив у дитсадок, де вже були діти. На щастя, в епіцентрі вогню опинилася музична зала, де саме не було занять.
  • Альберт Зінченко – голова Станично-Луганської селищної ВЦА – розповів, що внаслідок обстрілів постраждали 3 людей. Це – сторож, прачка та помічниця вихователя. Їм знадобилася госпіталізація.
  • Батьки забрали дітей додому.

Остання заява Байдена про російську загрозу: дивіться відео

Допис "#залізні_зміни":

Годину тому з боку окупованої території почався обстріл залізничної станції Кіндрашівська-нова, що в Луганській області.

Під обстріл потрапила не тільки станція, але і локомотивне депо та дитячий садок. Працівники станції і депо не ушкоджені. Постраждав, але не виведений з ладу один тепловоз. Пошкоджені будівлі депо.

Зараз обстріл припинився, станція та депо продовжують роботу, оцінюємо пошкодження.

Це вже не перший обстріл об'єктів залізниці за пів року моєї роботи в УЗ. Такі дні нагадують, що ворог близько.

Я дякую всім працівникам Укрзалізниці, які сьогодні працюють біля лінії розмежування. У вас #залізні_нерви. Ваша робота потрібна для країни та єдності.