Про це розповів президент під час вечірнього звернення до українців, передає 24 канал. Він зазначив, що провів нараду з керівництвом Харківської області та міста, подякував їм за те, що вони залишаються разом з харків'янами та Україною.

Читайте також: Ґвалтують навіть своїх: росіянка розповіла, як 15 солдатів знущалися з дівчини під Бєлгородом

І що дуже важливо зараз – разом один з одним. В них співпраця на сто відсотків – армія, поліція, мер Харкова, обласна державна адміністрація, всі дійсно працюють на Перемогу і роблять це дуже ефективно,
– сказав Зеленський.

Звільнення очільника СБУ на Харківщині

Він зазначив, що цього не скажеш про місцеве керівництво по лінії Служби безпеки України.

"Я приїхав. Розібрався. Звільнив очільника СБУ області. За те, що не працював на захист міста з перших днів повномасштабної війни, а думав тільки про себе особисто. Які мотиви – правоохоронці з'ясують", – сказав президент.

Він додав, що третина Харківщини ще досі під окупацією, але її обовʼязково звільнять. І на цей результат повинен працювати кожен на посадах як на місцевому рівні, так і на державному.

"Та єдність, яку побачив на власні очі сьогодні у Харкові. Той героїзм, який проявляють щоденно наші воїни на Донбасі. Та рішучість, яка є у Кривому Розі. Ось це – наш шлях. Шлях до того, щоб в усій Україні, як і раніше, завжди відчувався спокій життя. І щоб завжди панували усмішки, а не гуркіт артилерії", – сказав президент

Про що ще говорив президент

  • Візит до Харкова.
  • Указ про нагородження 222 учасників бойових дій.
  • Після воєнне відновлення Харкова і області.
  • Привітання киян з днем міста.
  • Як окупанти хотіли захопити Сєвєродонецьк.
  • Кривий Ріг також сьогодні відзначає день народження – 247.

Повне звернення Зеленського за 29 травня: дивитись відео