Про це сказав заступник керівника ОПУ Руслан Рябошапка коментуючи заяву про відставку, яку написав Богдан, і яка напередодні з'явилась у ЗМІ, передає УНІАН.

Читайте також: Богдан подав у відставку з посади голови Офісу Президента, – джерела

Це дурниця… не дочекаєтесь,
– наголосив Рябошапка.

Чиновник припустив, що у ЗМІ "спеціально розганяють" інформацію про нібито відставку Богдана з Офісу Президента.

Представник Зеленського у Верховній Раді Руслан Стефанчук також розповів, що нічого не чув про відставку Богдана.

Сам Богдан ці дані поки не коментує. У прес-службі президента Володимира Зеленського коментарів не дають і поки "усе з'ясовують". Прес-секретар глави держави Юлія Мендель заявила, що "чутки не коментує".

Що відомо про відставку Богдана? Голова Офісу Президента Андрій Богдан написав заяву на звільнення за власним бажанням. Він пропрацював головою Офісу Президента лише 2 місяці.

Раніше в одному з інтерв'ю голова ОП припускав, що може помінятися посадами із Сергієм Шефіром і стати першим помічником Зеленського. Українці припускають, що Богдан може перейти на іншу посаду: по контролю силових структур, фіскальних органів, прем'єр-міністра, генпрокурора тощо.

Окрім того, звільнення Богдана могло бути умовою американської сторони для зустрічі Зеленського з президентом США Дональдом Трампом. У США триває розслідування проти бізнесмена Ігоря Коломойського, юристом якого до призначення в ОП був Богдан.


Заява Богдана про відставку з посади голови Офісу Президента / Фото 24 каналу