Про це він сказав в ефірі одного з російських пропагандистських телеканалів.

Читайте також: Крим сьогодні є Росією, – Медведчук похвалився відпочинком на півострові

Так, Віктор Медведчук наголосив, що не вважає Росію агресором.

Коли я говорю, що я Росію не вважаю агресором, то це не просто завчена фраза, тому що я їжджу до Москви, веду переговори та у мене тут багато друзів. Я так говорю, тому що я вважаю, що це об'єктивна істина,
– додав він.

Політик також згадав соцдослідження про ставлення українців до Росії. Однак організації, які ці дослідження проводили, Медведчук не назвав.

За його словами, "два соціологічні центри" звертались до українців із запитанням "Як ви ставитесь до Росії?" у лютому 2018 року.

"Так от, 38% ставляться до Росії "погано й дуже погано", а 45% – "добре і дуже добре". Два дні тому ми отримали соціологічні дослідження, які говорять, що "погано та дуже" – 32%, а "добре та дуже" – вже 47%", – стверджує політик.

Себе Медведчук зарахував до тих "47%", які заявили про "добре та дуже добре" ставлення. Тому, за словами політика, термін "агресор" для нього є "пропагандистським штампом, але ніяк не реальністю".

Нагадаємо, Віктор Медведчук стверджує, що Українська православна церква уже давно є незалежною від Російської, однак водночас це – частина Московського патріархату. Також він назвав Київський патріархат і Українську автокефальну православну церкву не церковними інституціями, а релігійними організаціями, що разом із владою втрутилися у справи церкви.

Хто такий Віктор Медведчук: дивіться відео