Представити нового керманича обласної поліції прибув особисто Голова Національної поліції Сергій Князєв, повідомляє "Всім". Представляючи поліцейським Хмельниччини їхнього нового керівника, Сергій Князєв зазначив, що познайомився з Василем Віконським взимку 2014 року в зоні АТО.

Читайте також: Викрадачами елітних авто виявилися колишні співробітники ДАІ "Кобра"

Варто зазначити, що полковник Василь Віконський працює в органах з 2003 року. Розпочинав із роти особливого призначення "Беркут". У спецпідрозділі працював на різних посадах – від старшого сержанта аж до капітана. Наприкінці 2014 року Віконський став заступником начальника УМВС з громадської безпеки. А вже у 2015-ому, коли міліцію ліквідували, Віконського призначили заступником начальника УМВС Івано-Франківської області, коли управління очолював Микола Семенишин. Саме останній був очільником ГУ Нацполіції Хмельницької області до Віконського.

До слова, Василь Віконський не пройшов атестацію, але відвоював посаду через суд.

У декларації Василя Віконського вказано кілька земельних ділянок, якими володіє його сім'я. Це - чотири земельні ділянки загальною площею 1,3 га. Вони розташовані в селах поблизу міста Івано-Франківськ. На дружину Віконського зареєстрований автомобілі Toyota Land Cruiser Prado 2016 року та Nissan Patrol 1994 року випуску.