Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook депутат Олександр Бриганець.

"Едуард Лимонов похвалив і підтримав Надію Савченко. Він порадив їй ні на кого не звертати увагу і рухатися далі. Думаю, Савченко таки не зверне увагу ні на кого з усіх нас в Україні, бо послідовна. Савченко – справді послідовний політик. Вона усі кроки робить слід у слід за проголошеними підходами РФ. Свіженький про санкції", – пише він.

На думку Бриганця, у Путіна немає часу на "двоходовки". Главі Кремля негайно необхідне хоча б часткове зняття санкцій з країни. І він цього добиватиметься будь-якою ціною.

"Вони (європейські експерти, – 24) були переконані, що гра в Савченко (або наосліп, або за узгодженим планом) з боку Путіна може бути для посилення радикалізму, що привів би до влади політиків з поглядами, які би не могли підтриматися НАТО, ЄС чи США. І тоді настав би час другого ходу – розрив країни під час нової зміни влади при невтручанні наших нинішніх союзників. Але, схоже, вони помилились. Принаймні, щодо Савченко", – підкреслив нардеп.

І Савченко пояснює нам з усім своїм 45% рейтингом довіри – чому саме це зняття санкцій і є виходом,
– додав він.

Едуард Лімонов похвалив і підтримав Надію Савченко. Він порадив їй ні на кого не звертати увагу і рухатися далі. Думаю, ...

Опубліковано Олександром Бригинцем 23 липня 2016 р.

Читайте також: Савченко заговорила про диктатуру та президентські амбіції

Довідка: Едуард Веніамінович Лимонов (Савенко) – російський політичний діяч, письменник, голова Націонал-Більшовицької Партії та член опозиційного руху "Інша Росія". Протягом 1999-2007 років був персоною нон-грата в Україні через заклики порушити територіальну цілісність України.