Інформацію про інцидент поширили у виданні Nyheder.tv. Деталі про ситуацію та про те, як це прокоментувала сама данська прем'єрка, читайте далі в матеріалі.

Дивіться також Прем'єрка Данії сказала, коли F-16 будуть на шляху до України

На прем'єрку Данії напав невідомий

Як пишуть у виданні, прем'єрку Данії Метте Фредеріксен побив невідомий чоловік у Копенгагені в ввечері в п'ятницю 7 червня. Зазначається, що невідомий чоловік вдарив її, коли вона була на площі Кюльторве.

Зокрема, цю інформацію у виданні подають, посилаючись на Офіс прем'єр-міністра. Відповідно до письмового повідомлення, глава уряду шокована інцидентом, що стався. Однак інших коментарів у канцелярії більше не надали.

Відомо, що чоловіка вже заарештували.

Стан Роберта Фіцо після замаху: останні новини

  • Зауважимо, що минуло понад 2 тижні з того, як на Роберта Фіцо вчинили замах. Тоді словацький прем'єр зазнав вогнепальних поранень.
  • Директор лікарні, де лікувався Фіцо, Міріам Лапунікова розповіла журналістам словацького видання ta3, що стан прем'єр-міністра країни стабілізований. Окрім того, Роберт Фіцо вже почав реабілітацію.
  • Цього ж дня директорка повідомила, що медична комісія визначить дату виписки глави словацького уряду з лікарні. Було зазначено, що після виписки урядовець отримуватиме домашній догляд, згідно з власним проханням прем'єр-міністра Фіцо, підтвердженим лікарем.