Близько другої години ночі озброєна група людей увірвалася до навчального закладу та викрала десятки учнів і викладачів. Бандити були одягнені у військову форму.

Читайте також У Нігерії діти підірвали себе серед натовпу: загинули 30 людей

Кількість викрадених невідома

Представник місцевої влади зазначив, що наразі невідомо кількість викрадених людей. За його словами, кільком дітям та дорослим вдалося втекти.

Зі свого боку, один жителів Кагари Абубакар Мохаммед розповів, що бачив, як вранці поліція виймала мертве тіло учня з гуртожитку.

Вони (нападники – 24 канал) змусили співробітників відвести їх у гуртожиток до дітей. Там викрали учнів разом із деякими співробітниками. Вони вбили одного зі школярів у гуртожитку. Його тіло зараз перебуває у поліцейському відділку Кагари,
– сказав чоловік.

Місцевих жителів попереджали про напад

Абубакар Мохаммед додав, що ввечері місцеві жителі отримали інформацію про те, що бойовики наближаються до Кагари. Однак люди не знали, де саме нападуть бандити.

Громада Кагара у Нігерії: карта

Хто такі "Боко Харам"?

"Боко Харам" – терористичне ісламістське угруповання, що вважає себе "Західноафриканською провінцією "Ісламської Держави". Воно діє у 12 штатах Нігерії та сповідує "закони шаріату".

Спецслужби налічують від 4-х до 6 тисяч членів угруповання, які беруть участь у релігійних війнах на півночі країни. Бойовики іноді захоплюють міста та влаштовують рейди на військові бази.