Там, на станції Александерплац, вдень до двох українок 24 та 25 років причепилися російськомовні чоловіки. Спершу вони стали ображати жінок.

Цікаво Оскаженіла росіянка напала на українців та заявила, що її звати "Владімір Путін"

Не лише образливі слова

А згодом вдалися й до грубої сили. Як повідомили у німецькій поліції, вийшовши з поїзда, один із чоловіків схопив 24-річну дівчину за волосся та вдарив її по голові.

24-річна дівчина помітила головний біль, але за медичною допомогою не зверталася,
– сказав представник поліції.

І лише коли втрутився свідок, троє чоловіків втекли з місця злочину.

У виданні повідомили, що після нападу на двох українок берлінська агенція держбезпеки розслідує звинувачення у завданні тілесних ушкоджень та образі.

За таку поведінку можливі наслідки

Зазначимо, що у Німеччині вже бували випадки неадекватної поведінки вихідців з Росії. Напевне, один з найяскравіших з них – Юлія Прохорова, яка дозволяла собі знущатися з українських біженців. Робила вона це постійно, публічно та гучно, а свої вчинки сама ж публікувала у тіктоці. Ба більше, їй вистачило мізків робити це, перебуваючи у Німеччині нелегально.

Вона сподівалася, ймовірно, дешевим прокремлівським хайпом зібрати аудиторію з таких же неадекватів. Однак не врахувала, що у цивілізованому світі така поведінка засуджується. Тож вона отримала не лише прихильників своєї "творчості", а й депортацію назад "на болота".