Меркель назвала ситуацію із захворюваністю у Німеччині "вкрай драматичною". Вона просить посилити карантин для 16 федеральних земель уже цього тижня.

До теми Пандемія невакцинованих охопила Німеччину: влада б'є на сполох через нові рекорди

Канцлерка наголосила, що багато німців, вочевидь, не розуміють наскільки серйозний спалах. Люди повинні продовжувати щепитися, але це не врятує ситуацію повністю. Вона наголошує, що потрібно посилювати карантин.

Ситуація в Німеччині з коронавірусом погіршується

Ситуація з коронавірусом у Німеччині стає гіршою. 20 листопада середній показник поширення COVID-19 становив 362 випадки на 100 тисяч жителів. 22 листопада зафіксували цифру 386,5.

У країні вакцинували понад 60% населення, що менше за інші європейські країни. За підробку документів про вакцинацію відкрили кримінальні справи, яких найбільше у Баварії.

Ангела Меркель закликала німців якомога швидше вакцинуватися проти COVID-19. На її переконання, важка ситуація з захворюваністю триватиме щонайменше кілька тижнів.

Коронавірус у Європі

  • Європейські країни борються із четвертою хвилею пандемії коронавірусу. На заваді стають антивакцинатори. Зокрема, у сусідній Румунії вакцинували 33,9 % дорослих. Країна займає передостаннє місце у Європі за рівнем вакцинації. На початку листопада там від COVID-19 щодоби помирало по 600 людей, а палати були переповнені хворими.
  • Влада Австрії оголосила на території країни локдаун через загрозливу ситуацію з поширенням коронавірусу. Триватиме він щонайбільше 20 днів. Також країну закрили на в'їзд для туристів.
  • В Україні нібито пішла на спад третя хвиля коронавірусу. Якщо робити висновки за кількістю хворих, то їх почали фіксувати значно менше.