Скандальна заява пролунала на станції Deutschlandfunk під час дискусійної програми під назвою "Україна: як припинити агресивну війну Росії?". У Німеччині вже перепросили за обурливі слова.

Дивіться також Усі розуміють, хто має до цього стосунок, – Зеленський уперше прокоментував загибель Пригожина

Слухач запропонував "шлях закінчення війни"

На німецькому радіо традиційно транслювали коментарі слухачів. Цього разу вони пропонували свої шляхи до того, як змусити Росію припинити кровопролитну війну в Україні. Тоді один зі слухачів на ім'я "Фішер" залишив своє повідомлення, у якому заявив, що закінчити війну в Україні можна "дуже просто" й запропонував вбити Володимира Зеленського.

Арештувавши Зеленського і його банду злочинців, його банду геноциду, четвертувати його живцем і відрубати йому голову,
– запропонував "шлях закінчення війни" слухач.

Це неабияк обурило суспільство. Один з адвокатів навіть хотів подати позов на радіостанцію та слухача, який зробив таку криваву заяву й заклики до насильства.

На радіо попросили вибачення за скандальну заяву

На радіостанції вже перепросили за скандальну заяву. Там пояснили, що формат дискусії будується наступним чином: перед ефіром слухачі радіо записують повідомлення й відправляють на пошту. Завдяки відтворенню думок та пропозицій слухачів з приводу будь-якого питання й залишається актуальною такий формат на німецькому радіо. Після закликів до насильства у редакції провели перевірку й дійшли висновку, що скандальна заява потрапила до ефіру через помилку програмування.

До слова, ефір з дискусією на тему "Україна: як припинити агресивну війну Росії?" й досі можна знайти в інтернеті. Щоправда, обурливу заяву з закликом до насильства вирізали.

Ми проведемо внутрішнє розслідування й з'ясуємо, як могла виникнути ця помилка,
– заявили на радіостанції.