Про них 24 Каналу розповів радник з комунікацій легіону "Свобода Росії" Олексій Барановський. Надалі такі походи відбуватимуться ще.

Дивіться також Завдали втрат противнику, – легіон "Свободи Росії" про спецоперацію на Бєлгородщині

Рейд на Бєлгородщину

За словами Барановського, за літо Легіон укріпився. В його складі з'явилися нові бійці. Для багатьох рейд в Бєлгородську область став першим. Його цілі та завдання виконані.

Легіон не зазнав втрат, на відміну від путінських прикордонників. В цьому відношенні похід був успішний. Створюється нестабільність в прикордонних територіях. Бєлгородська область найгарячіша в цьому сенсі. Путін вимушений перекидати резерви на захист кордонів прикордонних регіонів,
– відзначив він.

Уперше Легіон "відвідав" Бєлгородщину у травні цього року. Відтоді росіяни сильно наростили присутність військових у регіоні, розповів радник з комунікацій. Ці резерви вони могли перекинути в Запорізьку область, але натомість окупанти розуміють, що безпосередньо у Бєлгородській області може бути великий прорив.

"Таким чином Росія могла мобілізувати 100 тисяч, але призиває 130. Значить 30 тисяч не вистачає у них на прикордонні області. Все одне з одним пов'язано. Кожен похід, створення нестабільності йде на користь Україні, бо відтягує сили (росіян – 24 Канал)", – пояснив Барановський.

Російська пропаганда пробила чергове дно: дивитись відео

Бійці Легіону обіцяють продовжити свої рейди. Для їхнього проведення вони аналізують ситуацію в прикордонних областях.

"Осінь триває і взимку вони не спатимуть. Дрони літають ми знаємо багато де", – додав представник Легіону.

Рейд легіону "Свобода Росії" в Бєлгородську область: основні новини

  • 28 вересня у легіоні "Свобода Росії" заявили про бої у Бєлгородській області. Мовилося про зачистку територій від путінського режиму. Про поранених чи загиблих не повідомлялося.
  • Основне завдання нового рейду – відтягнення російських військових сил. По завершенню завдання бійці повернулися назад.
  • Спочатку в Росії заперечували перехід кордону. Утім, згодом визнали, що були боєзіткнення.