Таку думку в ефірі 24 Каналу висловив політолог, директор Міжнародної організації малих громад Олексій Буряченко. Відомо, що нову ПВК в документі називають "приватною охоронною організацією".

Дивіться також Загроза громадянської війни у Росії, – опозиціонер про створення нових ПВК

Приватні кампанії використають для війни за владу

Буряченко переконаний, що коли в Росії буде йти боротьба за владу після поразки Путіна, такі ПВК кожен буде використовувати у своїх інтересах.

"Такі армії будуть у кожному суб’єкті федерації. Додатково і у великих корпораціях, які будуть під час смути після падіння Путіна боротися за владу. Це може призвести до громадянської війни всередині країни-агресорки", – вважає він.

Політолог навів приклад Рамзана Кадирова, який вже анонсував створення армії самооборони Чечні.

Буряченко про ймовірну громадянську війну в Росії: дивіться відео

Росії потрібне нове м’ясо

За словами Буряченка, міністр оборони Росії Сєргєй Шойгу намагається знайти ресурс для виконання цілей диктатора Владіміра Путіна. У країні-агресорці проводять примусові мобілізації.

"Губернаторам дають план, скільки вони мають подати людей на місяць у лапи загарбника. Така ж історія і в державних кампаніях. Їм кажуть: "Це ваші питання, скільки ви будете їм платити чи де вербувати. Нам потрібно просто м’ясо, щоб їх кидати на українські позиції", – сказав політолог.

"Газпром" створює власну ПВК

  • У Росії триває змагання між основними політичними гравцями за вплив. Через це "Газпром" вирішив створити собі власну приватну військову компанію.
  • Відповідний документ уже підписав російський прем'єр Міхаіл Мішустін. Документ передбачає, що засновниками організації буде ПАТ "Газпром нафта" з розміром долі у статутному капіталі "організації" 70%. Інші 30% належатимуть "приватній охоронній організації Стаф-центр".
  • У Головному управлінні розвідки Міноборони відзначають, що створення "приватної охоронної організації" є частиною так званої "гонки озброєнь", адже політичні гравці Росії все частіше створюють власні приватні військові компанії за прикладом Євгенія Пригожина і його "Вагнера".