Пряма трансляція на
Останні випуски

Нові докази присутності РФ на Донбасі: експерти упізнали новітню систему зв'язку "Аурига-1.2В"

- Читать новость на русском

На початку жовтня 2018 року були виявлені додаткові свідчення про сучасну, нещодавно розроблену російську військову техніку, яка присутня на Донбасі. Росія скоротила кількість активних військовослужбовців та важкої зброї на східній Україні, зате збільшила і кількість і якість несмертельного обладнання, персоналу з технічним знанням цих систем, а також фахівців з електронної війни.

Про це повідомили експерти цифрової судової експертизи проекту @DFRLab.

Читайте також: Запеклий бій під Авдіївкою: який трофей здобули українські воїни

Вони упізнали російську техніку на фотографіях, які "ВКонтактє" виклав користувач із ніком "Артем Донецьк". На світлинах – він із іншим російським найманцем, за їх спинами – зелена радіолокаційна тарілка супутникової антени російської системи зв'язку "Аурига-1.2В", яка стоїть на озброєнні армії РФ з 2014 року.

Ауріга

Російська система супутникового зв'язку "Аурига-1.2В",

Ця система ніколи не експортувалася в Україну і не використовувалася нашими збройними силами. Тобто, вона могла з'явитися на сході України тільки з Росії. У 2016 році ця система була виявлена ​​на службі у російських військових у Сирії.

До слова, воєнний кореспондент 24 Каналу Олексій Годзенко побував у розташуванні українських снайперів на передовій. На відміну від проросійських найманців, українці, щоб не видавати ворогу повну картину оснащення підрозділу, на фото не фіксували загальних чи середніх планів, не показували облич бійців, і тим більше не зазначали локацію.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі