Зауважимо, що цей інцидент стався у ніч на 9 лютого на вулиці Лінійній. Декілька людей потрапили під завали зруйнованої багатоповерхівки, а ще декілька – загинули. Про це інформує 24 Канал з посиланням на російські ЗМІ.

Читайте також Нема ні сина, ні машини: у Росії стрімко скорочується виробництво нових автівок

Що відомо про цю пожежу

У ворожому міністерстві надзвичайних ситуацій констатували, що близько 6 ранку за київським часом рятувальникам вдалось ліквідувати полум'я – розпочався розбір завалів. Відомо також, що площа пожежі після вибуху газу становила близько 300 квадратних метрів.

З будинку евакуювали 50 людей,
– зазначили у російському відомстві.

Однак хвалити владу ворожої країни, як завжди, не доводиться, адже вона належним чином не подбала про своїх громадян. Власне, за добу мешканці будинку двічі скаржилися місцевому Облгазу на запах газу в п'ятиповерхівці. Однак все обмежилось лише скаргами та заявами про те, що начебто вдалось владнати ситуацію.

Пожежа в Новосибірську: дивіться відео з ворожих ЗМІ

Як зазначають російські телеграм-канали, напередодні цього інциденту, 8 лютого, вдень, ймовірно, в цей будинок проникли шахраї заради того, аби "перевірити газову трубу".

Рятувальникам вдалось ліквідувати пожежу в Новосибірську: дивіться відео з російських ЗМІ

Згодом влада ворожої держави повідомила журналістам, що будинок відбудовувати не будуть, а його жителів, які залишились без осель, ймовірно, переселять деінде. Куди саме, схоже, що одному Богові відомо.

Розбір завалів будинку в Новосибірську: дивіться відео з ворожих ЗМІ

До цієї теми слід згадати, що в Росію та на окуповані території регулярно навідується "бавовнятко". Зокрема, ввечері 8 лютого стало відомо про те, що у центрі захопленого росіянами Бердянська прогриміла серія вибухів. Місцеві телеграм-канали почали одразу писати про те, що російська ППО "проспала атаку".