Таку думку висловив один з лідерів "Руху нових сил" народний депутат Юрій Дерев'янко в ефірі телеканалу Newsone.

Читайте також: Донька Ірини Ноздровської розповіла, кого підозрює у смерті матері

"Зазвичай, якщо такі справи не розкриваються за 2-4 доби, то потім вони взагалі не розкриваються. Хотілось би, щоб ця справа була розкрита, але враховуючи, що там можуть бути родичі керівника суду і всіх інших посіпак, то я допускаю, що можуть зам'яти справу", – зазначив він.

Нардеп також підкреслив, що суспільний контроль може цьому завадити.

"Люди виходять на вулицю тому, що вони обурюються фактом того, що таке може ставатися. Вони обурюються бездіяльністю правоохоронної системи. Я би сказав, що вона не є правоохоронною сьогодні, а є каральною. І вона залишилась каральною, всупереч тому, що чотири роки назад ми виходили проти цієї системи на Революцію Гідності", – сказав один з лідерів "Руху нових сил".

За словами Дерев'янка, людей, які свого часу були перевертнями не тільки в погонах, але й в суддівській системі, зараз використовують для того, щоб утримувати владу, щоб боротися з політичними опонентами, щоб "закривати рота" людям, які не хочуть з цим миритися.

Зокрема адвокат Ірина була з такої когорти людей. Ірина, сестра покійної 26-річної сестри, боролась проти цієї системи на результат до кінця. Незважаючи на погрози вона йшла далі,
– наголосив він.

Він підкреслив, що Ноздровська зверталась до правоохоронців із заявою про погрози собі, однак їй не було надано охорону.

Політик також висловив переконання, що контроль ЗМІ та громадськості буде в тисячу разів ефективніший, ніж обіцянки правоохоронних органів.

Нагадаємо, тіло Ірини знайшли на Київщині у перший день Нового року. А зникла вона 29 грудня. Якраз після того, як відбувся суд у справі загибелі її сестри. Ту два роки тому насмерть збив племінник Вишгородського судді. І саме Ноздровська домоглася, аби його посадили на сім років.

У поліції розповіли, що після вбивства юриста Ірини Ноздровської її тіло ще декілька днів пролежало у воді. Також відомо, що жінка померла від ножових поранень – на її тілі було виявлено кілька колотих ран. Наразі до розслідування цієї справи залучили найкращих фахівців карного розшуку, а силовики створять спеціальний координаційний штаб.