Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, повідомляється на сторінці МВС у Facebook.

Читайте також: Донька Ірини Ноздровської розповіла, кого підозрює у смерті матері

Як відомо, тіло Ірини знайшли на Київщині у перший день Нового року. А зникла вона 29 грудня. Якраз після того, як відбувся суд у справі загибелі її сестри. Ту два роки тому насмерть збив племінник Вишгородського судді. І саме Ноздровська домоглася, аби його посадили на сім років.

"До розслідування вбивства Ірини Ноздровської залучено кращих фахівців розшуку. Ставлю завдання Національній поліції та Головному слідчому управлінню - створити координаційний штаб. Максимально організувати роботу розкриття тяжкого злочину фахівцями Департаменту карного розшуку та слідчих", заявив Яровий.

Окрім того, він доручив взяти на особливий контроль проведення всіх необхідних експертиз щодо вбивства Ноздровської, а також наголосив на необхідності налагодити взаємодію між департаментами поліції, громадськими активістами та ЗМІ з розслідування цього злочину.

Нагадаємо, у поліції розповіли, що після вбивства юриста Ірини Ноздровської її тіло ще декілька днів пролежало у воді. Також відомо, що жінка померла від ножових поранень – на її тілі було виявлено кілька колотих ран.