Гладковський заявлятиме про порушення статті 18 Європейської конвенції з прав людини, яка забороняє політичні переслідування.

Читайте також ДБР проводить обшуки в "Кузні на Рибальському" і в "Богдан Моторс"

Гладковський заявляє про "політичні переслідування"

До такого кроку його змусили правове свавілля ознаки якого постійно присутні у діях державних структур, що працюють заангажовано та переслідують насамперед медійний результат,
– йдеться у повідомленні.

Гладковський також назвав правління правоохоронних органів та судів в Україні "ручним" зі сторони владної вертикалі.

Водночас у корпорації заявляють, що на офіційних заходах чинної влади техніка "Богдан" використовується для демонстрації досягнень у зміцненні обороноздатності ЗСУ.

Зокрема, там опублікували фото Володимира Зеленського на тлі вантажівок "Богдан-63172".

Реакція на обшуки "Кузні на Рибальському"

Підприємство оприлюднило заяву, в якій наголошує, що діяльність "Кузні на Рибальському" може зупинитися, що у результаті призведе до втрати тисяч робочих місць і підірве обороноздатність України.

У компанії додали, що колектив і менеджмент заводу розцінюють дії ДБР розслідувань і прокуратури як "ще один доказ свідомого доведення підприємства до банкрутства і зриву виконання його контрактних зобов'язань перед українською армією в умовах російської агресії". А жодної юридичної необхідності в обшуку не було.

"Кузня" наголосила, що оскаржуватиме дії правоохоронців у судах і "докладе всіх зусиль для виконання контрактів із державою, попри протидію самої держави".

Що відомо про обшуки в "Кузні на Рибальському" і "Богдан Моторс"

  • 28 квітня на заводі "Кузня на Рибальському" і в підрозділах "Богдан Моторс" ДБР провело обшуки.
  • Протягом 2015 – 2019 років ці підприємства уклали з Міністерством оборони дорогі контракти на поставку військових автомобілів та обладнання.
  • Слідчі з'ясовували обставини перевищення влади чиновниками Міноборони. Стосується це завищення вартості товарів і послуг і поставок для Збройних сил неякісної продукції.