Окупанти застосували ракети С-300. Одна з них влучила по центральному корпусу університету ім. Бекетова. Це вже не перше потрапляння у навчальний заклад. Про це 24 Каналу сказала кореспондентка з Харкова Анна Черненко.

Зверніть увагу Ворожа ракета потрапила у житлову забудову в Харкові: спалахнула пожежа

Деталі про трагедію

Внаслідок влучання другої ракети пошкоджені майже усі корпуси. Пошкоджені вікна, двері, обладнання. Ще одна ракета влучила під житловий будинок, який розташований в історичній частині Харкова. Постраждало чимало фасадів та людей, які перебували у квартирах.

Адміністративний корпус – серце університету також сильно постраждав. Ми витримали перші удари, витримаємо і цей,
сказав ректор університету Володимир Бабаєв.

У ДСНС повідомили, що під завалами нікого не було. Загалом легких ушкоджень зазнало 4 людей. Декому була надана допомога на місці, інших довелося госпіталізувати.

"Один з поранених – 51-річний охоронець в університеті ім. Бекетова. Там, власне, лише охорона і перебувала", – зауважила кореспондентка.

Дісталося й людям, які перебували у квартирах. У більшості наявні порізи склом.

Зокрема, постраждала жінка, котрій більше ніж 80 років. Її виносили, щоб перевірити, наскільки вона постраждала. Їй пощастило, вона вижила лише тому, що пішла вмиватися до ванни,
– наголосила Черненко.

У будинках, які зазнали руйнувань, вимкнули електрику та призупинили водопостачання, проте вже станом на 14 годину відновили.

Кореспондентка додала, що розбір завалів займе тривалий час. На відміну від влучання у липні, цього разу зруйнована будівля. Водночас у ректораті повідомили, що університет продовжить працювати дистанційно.

"Навчальний заклад входить у 20-ку найкращих у всій країні. Попри удари, студенти вчаться і разом з викладачами досягають таких результатів", – підсумувала Черненко.

Ситуація на Харківщині: останні новини

  • У Харкові 80-річний пенсіонер жорстоко вбив чоловіка, якого запросив у гості. Після цього він розчленував тіло та вивіз рештки за місто – на територію садового товариства, яке раніше було під окупацією.
  • В Ізюмі в Харківській області 8 підлітків знайшли фрагмент протипіхотної міни. Вибуховий пристрій здетонував, внаслідок чого поранено всіх підлітків.
  • 14 квітня 2022 року на виїзді з Борової Харківської області окупанти розстріляли два мікроавтобуси із цивільними громадянами. Тіла жертв після трагедії були понівеченими, місцевим жителям вдалося їх поховати. Зараз на місці працюють спеціалісти, тіла ексгумуються для проведення слідчих дій.