Про це йдеться в прес-релізі МЗС Литви.

Представники України та Литви планували організувати виставку фотографій колишнього посла Литовської Республіки в Україні Пятраса Вайтекунаса 19 березня у конференс-центрі ОБСЄ у Відні.

"Ми здивовані, що головуюча в ОБСЄ Сербія та лідери ОБСЄ не дали дозвіл на проведення такого заходу в організацїї, ціллю якої є захист прав людини та принципів демократії і верховенства права. Це перший випадок в історіі ОБСЄ, коли виставка, яка покликана привернути увагу до серйозних порушень прав людини, забороняється", — йдеться в повідомленні МЗС Литви.

Посол Литви в ОБСЄ Гедрюс Чеколіс заявив про неприпустимість того, щоб вся організація ставала заручниками бажань Росіі та наголошує на відкритості обговорення злочинів Росії проти України.

Нагадаємо, колишній посол Литві Пятрас Вайтекунас перебував у Криму під час окупації півострова у березні 2014 року та став свідком окупації державних будівель та появи солдатів без розпізнавальних знаків і військової техніки, а також мітингів мешканців за цілісність України з Кримом, та агресивною інформаційною війною Кремля.